Půjčka Ferratum Credit Limit
Sjednání půjčky zdarma

Výplata peněz do 2. dne

První splátka po 90 dnech

Nonstop sjednání

Slider


Reprezentativní příklad: U čerpané částky ve výši 10 000 Kč představuje součet denních úroků zhruba 840 Kč. Poplatek za čerpání činí 1 250 Kč. Celková dlužná částka je zhruba ve výši 12 099 Kč. Z ní se vypočítá povinná minimální měsíční splátka 12,5 %, v tomto modelovém příkladu tedy 1 512 Kč, která se bude každý měsíc postupně snižovat až na 1 000 Kč. Maximální výše RPSN činí 224,5%, minimální počet splátek měsíčních splátek jsou 3, maximální počet splátek je 18. Celková částka, kterou musí zákazník v tomto případě uhradit, je 19 114 Kč.

Inzerce

Půjčka Credit Limit je spolehlivá, moderní a rychlá nebankovní online půjčka poskytovaná společností Ferratum Bank p.l.c.. Pro zájemce o nebankovní půjčku je často důležitá informace o výši možné půjčky. U této společnosti můžete bez ručitele získat částku 2 500 až 50 000 Kč. Půjčka od společnosti Ferratum Bank p.l.c. je neúčelová, nemusíte dokládat, na co ji použijete. Může Vám pomoci při nedostatku peněz před výplatou či si můžete udělat radost a něco hezkého si koupit. Nikdo se Vás nebude dotazovat, na co peníze chcete použít. RPSN je až 262.91% (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).

Půjčka Credit Limit je bez ručitele

Pro získání Půjčky Credit Limit nepotřebujete ručitele, jedná o malou půjčku, takto nízké půjčky zpravidla nevyžadují ručitele. Půjčka Credit Limit patří k nejrychlejším ve schvalovacích procesech. Společnost Ferratum Bank p.l.c. má pro co rychlejší převod prostředků založené účty u většiny velkých bank, a proto budete mít peníze na účtu skutečně do druhého dne od schválení půjčky.

Výhody Půjčky Credit Limit

* Poskytnutí půjčky Vás nebude nic stát, půjčka je bez skrytých poplatků.
* Váš úvěrový účet bude veden celou dobu splácení půjčky zdarma.
* Není nutné prokazovat Váš příjem.
* Půjčka je revolvingová a tak máte hotovost stále k dispozici.

Nevýhody Půjčky Credit Limit
Půjčku nelze poskytnout žadatelům, kteří mají záznam v rejstříku trestů či jsou v exekuci.

Půjčka Credit Limit

Společnost Ferratum p.l.c. je poskytovatelem Credit Limit půjčky. Společnost poskytuje spotřebitelské půjčky, někdy též označované jako osobní půjčky. Tyto půjčky se vyznačují rychlým vyplacením (v případě Credit Limit půjčky je to do druhého dne na většinu bankovních účtů v České republice), rychlým posouzením a minimem požadovaných dokumentů.

Profesionální klientská podpora

Profesionální servis a klientská podpora jsou jedním z hlavních cílů společnosti Ferratum Bank p.l.c. . Cílem je naprostá spokojenost budoucího či stávajícího zákazníka. Podnikání společnosti Ferratum Bank p.l.c. je postaveno na partnerském vztahu, specialista v klientském centru Vám pomůže vypočítat výši půjčky, kterou dokážete splatit. Za společností Ferratum Bank p.l.c. stojí evropský kapitál, což jí dodává dostatečnou finanční sílu a stabilitu. Oproti konkurenci nabízí společnost i některé méně obvyklé služby, jako je například možnost si posunout splatnost půjčky. Vše lze navíc řešit i pomocí ochotné telefonní podpory, na kterou se můžete obrátit každý pracovní den od 8 do 18 hodin.

Kdo poskytuje půjčku Ferratum?

Obchodní firma: Ferratum Bank p.l.c.
Sídlo: Tagliaferro Business Centre Level 6, 14 High Street 1551, Malta
Identifikační číslo: VAT: MT 2101-8613

Kdo je poskytovatelem půjčky?

Ferratum Bank p.l.c.

Jak vysokou půjčku mohu dostat?

S nebankovní půjčkou Ferratum můžete bez ručitele získat částku od 2 500 do 50 000 Kč.

Co musí splňovat žadatel o půjčku?

Každý žadatel o půjčku musí splnit tyto podmínky: věk 18 – 65 let, mít pravidelný finanční příjem, trvalé bydliště v ČR, bez záznamu v registru dlužníků a vlastnit bankovní účet. Bez splnění těchto bodů, se velmi snižuje pravděpodobnost získání půjčky.

Na jak dlouho si mohu půjčit?

Doba splatnosti půjčky je volitelná.

Mohu zažádat o více půjček najednou?

Ne, je vždy mít pouze jednu půjčku.

Jaké jsou poplatky za vedení půjčky?

Vedení půjčky je v případě řádného splácení zdarma.

Kdy budu mít peníze k dispozici na svém účtu?

Peníze budete mít na bankovním účtu v bankách, kde má společnost účet, do druhého dne od schválení žádosti.

Jaké jsou poplatky za poskytnutí půjčky?

Poskytnutí půjčky je zcela zdarma.

Potřebuji ručitele?

Nepotřebujete, pro tuto půjčku ručitel není vyžadován a nevyžaduje se ani ručení nemovitostí.

Musím k žádosti doložit svůj finanční příjem?

Není to nutné, půjčka je bez nutnosti dokládat finanční příjem, ale jeho doložením zvýšíte pravděpodobnost schválení žádosti.

Kontroluje poskytovatel půjčky registry dlužníků?

Ano, poskytovatel půjčky kontroluje registry dlužníků (obvykle SOLUS). Záznam v nich snižuje pravděpodobnost získání půjčky.

Mohu o půjčku žádat i pokud jsem nezaměstnaný?

O půjčku požádat můžete, ale pravděpodobně Vám nebude schválena.

Mohu o půjčku žádat pokud mám exekuci?

Ne, půjčka Vám nebude schválena.

Co mám dělat, pokud mám problémy se splácením půjčky?

Je vhodné neprodleně kontaktovat poskytovatele úvěru a společně hledat řešení vzniklé situace.

Je půjčka Credit Limit podvod?

Zkušenosti s půjčkou Credit Limit nebo její recenze jsou otázky, na které zřejmě hledáte odpověď. Je správné si tyto otázky položit, protože pouze seriozní a prověřený partner, je v oblasti financí správnou volbou. Pečlivě prověřujeme všechny společnosti, které zahrneme do naší nabídky půjček a též sledujeme zkušenosti a recenze stávajících zákazníků. Společnost Ferratum Bank transparentně zveřejňuje požadované informace, žádné informace nezastírá a její smlouvy jsou podle platného zákona a dobrých mravů. Společnost je regulovaným subjektem, podléhá dozoru regulátora v zemi svého sídla i České národní banky.

Podobné půjčky