Půjčka Profi Credit
Peníze do 24 hodin od schválení

Minimum dokladů a zařizování

Půjčíme vám znovu

Snadné refinancování úvěru

Slider

Reprezentativní příklad: Úvěr v celkové výši 40 000 Kč, splatnost 48 měsíců, splátka 1 508 Kč, celková splatná částka 72 384 Kč, úroková sazba a RPSN činí 38,32 %. Při splnění podmínek Bonusu za řádné splácení bude vráceno 18 096 Kč, celkem zaplatíte 54 288 Kč (odpovídá úrokové sazbě 17,08 %). Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby. Inzerce

Profi Credit půjčka  je nebankovní online půjčka poskytovaná společností  PROFI CREDIT Czech, a. s., kontaktní adresa: Nábřeží Závodu míru 2739, Pardubice, PSČ 530 02.

Kolik si mohu půjčit?

Zájemce může bez ručitele získat částku 10 000 166 000 Kč a to na dobu až 60 měsíců. Půjčku vyřídíte pohodlně z domova a neplatíte za půjčení žádné další poplatky. Pokud budete půjčku řádně splácet, vrátí Vám až 12 splátek zpět. Půjčka od společnosti PROFI CREDIT Czech, a. s. je neúčelová, získané peníze můžete použít na cokoliv. Není nutné dokládat na co peníze použijete, je to pouze Vaše záležitost. Úroková sazba je od 33% (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).

Půjčka Profi Credit je bez ručitele

Pro získání půjčky Profi Credit půjčka nepotřebujete ručitele a nemusíte ručit ani nemovitostí.  Půjčka Profi Credit půjčka je velmi rychlá, peníze Vám budou vyplaceny do 30 minut na Váš účet. Společnost PROFI CREDIT Czech, a. s. má založené účty u všech velkých českých bank, převod prostředků je do druhého dne.

Výhody půjčky Profi Credit půjčka

  • Půjčky lze bez problému prodloužit
  • Při řádném splácení Vám bude vráceno až 12 splátek
  • Půjčku může získat žadatel i se záznamem v rejstříku trestů

Nevýhody půjčky od Profi Credit

Poskytovatel nahlíží do registru (NRKI, SOLUS), ale to neznamená, že případný negativní záznam automaticky zamezí půjčce. Půjčku není poskytována žadatelům, kteří jsou v exekuci.

Půjčka Profi Credit

Společnost PROFI CREDIT Czech, a. s. je poskytovatelem Profi Credit půjčky. Tato nebankovní půjčka je určena pro širokou veřejnost a je neúčelová.

Profesionální klientská podpora

Profesionální servis a klientská podpora jsou jedním z hlavních cílů společnosti Profi Credit. Cílem je spokojený klient. Za společností Profi Credit stojí český kapitál, má dostatečnou finanční sílu a stabilitu. Poskytovatel půjčky nabízí netradiční služby, jako je například odložení splátek a vrácení až 12 splátek při řádném splácení. K dispozici je telefonická podpora i podpora prostřednictvím emailu.

Kdo poskytuje půjčku Profi Credit?

Obchodní firma: PROFI CREDIT Czech, a. s.
Sídlo: Praha - Nové Město, Klimentská 1216/46, PSČ 110 00
Identifikační číslo: 61860069
Právní forma: Akciová společnost.
Datum zápisu: 5. 12. 1994

Kdo je poskytovatelem půjčky?

PROFI CREDIT Czech, a. s. se sídlem Praha - Nové Město, Klimentská 1216/46, PSČ 110 00

Jak vysokou půjčku mohu dostat?

S nebankovní půjčkou Profi Credit, na kterou nepotřebujete ručitele, můžete získat částku v rozmezí 10 000 až 166 000 Kč.

Co musí splňovat žadatel o půjčku?

Žadatelé o nebankovní osobní půjčky musí prokázat, že jim bylo minimálně 18 let, mají trvalý pobyt na území ČR a disponují pravidelným měsíčním příjmem. K vyřízení půjčky je třeba občanský průkazdoklad o potvrzení příjmů (případně další příjmy) a další doklad potvrzující bydliště žadatele.

Na jak dlouho si mohu půjčit?

Doba splatnosti půjčky je až 60 měsíců.

Mohu zažádat o více půjček najednou?

Ne, je vždy mít pouze jednu půjčku.

Jaké jsou poplatky za vedení půjčky?

Vedení půjčky je v případě řádného splácení zdarma.

Kdy budu mít peníze k dispozici na svém účtu?

Peníze budete mít na bankovním účtu nejpozději do 24 hodin  od schválení žádosti.

Potřebuji ručitele?

Nepotřebujete, poskytovatel nevyžaduje pro tuto půjčku ručitele ani ručení nemovitostí.

Musím k žádosti doložit svůj finanční příjem?

Ano, je vyžadovaný.

Kontroluje poskytovatel půjčky registry dlužníků?

Ano, poskytovatel půjčky kontroluje registry dlužníků (obvykle NRKI a SOLUS) a možný záznam v nich snižuje pravděpodobnost získání půjčky.

Mohu o půjčku žádat i pokud jsem nezaměstnaný?

O půjčku požádat můžete, ale pravděpodobně Vám nebude schválena.

Mohu o půjčku žádat pokud mám exekuci?

Půjčka Vám nebude schválena.

Co mám dělat, pokud mám problémy se splácením půjčky?

Je vhodné neprodleně kontaktovat poskytovatele úvěru a společně hledat řešení vzniklé situace.

Je půjčka Profi Credit podvod?

Zkušenosti s půjčkou Profi Credit nebo její recenze jsou otázky, na které zřejmě hledáte odpověď. Je správné si tyto otázky položit, protože pouze seriozní a prověřený partner, je v oblasti financí správnou volbou. Pečlivě prověřujeme všechny společnosti, které zahrneme do naší nabídky půjček a též sledujeme zkušenosti a recenze stávajících zákazníků. Společnost Profi Credit transparentně zveřejňuje požadované informace, žádné informace nezastírá a její smlouvy jsou podle platného zákona a dobrých mravů. Společnost je regulovaným subjektem, podléhá systematickému dozoru České národní banky.

Podobné půjčky