Nebankovní půjčka bez ručitele Zaplo
První půjčka do výše 8 000 Kč zdarma

Znáte z TV - férová půjčka

Žádné skryté poplatky

Bez zbytečného papírování

Slider

Příklad pro první půjčku: 5 000 Kč na dobu splatnosti 30 dní, roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %, výše splátky 5 000 Kč. Celková částka splatná je 5 000 Kč. Při uzavření smlouvy je klientem zasílána 0,01 Kč pro identifikaci. Příklad při opakované půjčce: 7 000 Kč, dobu splatnosti 30 dní, roční úroková sazba 279,83 %, RPSN 1141,2 %, výše splátky 8 610 Kč. Celková splatná částka je 8 610 Kč. Tyto příklady platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení. Zaplo Finance s.r.o. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti. Na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy.

Inzerce

Zaplo.cz (www.zaplo.cz) je spolehlivá, bezpečná a rychlá nebankovní online mikropůjčka poskytovaná společností Zaplo Finance s.r.o. (se sídlem na adrese Jankovcova 1037/49, 170 00 Praha 7)

Kolik si mohu půjčit?

Zájemce může bez ručitele získat částku 100 až 8 000 Kč a to na dobu 7 - 30 dní. Půjčka od společnosti Zaplo Finance s.r.o. je neúčelová, proto získané peníze můžete použít na cokoliv chcete. Je to vhodné zajištění pro nečekaný výpadek příjmů, například těsně před výplatou. Roční úroková sazba nákladů je od 0 % (liší se však v závislosti na výši půjčované částky a zvolené době splatnosti).

Půjčka Zaplo je bez ručitele

Pro získání Zaplo půjčky nepotřebujete ručitele, jedná o tvz. mikropůjčku. U tohoto úvěru není požadován ručitel a nemusíte ani zastavovat Vaší nemovitost. Půjčka Zaplo je skutečně rychlá, peníze Vám budou vyplaceny do 15 minut na Váš účet. Společnost Zaplo s.r.o. má založené účty u všech velkých českých bank, a proto převod prostředků je dílem okamžiku.

Výhody půjčky Zaplo

* Poskytnutí půjčky je zcela zdarma a bez skrytých poplatků.

* Váš úvěrový účet bude celou dobu splácení půjčky zdarma.

* Není nutné prokazovat Váš příjem, jeho prokázání však zvyšuje pravděpodobnost schválení.

* Splátku půjčky lze bez problému prodloužit.

 

Nevýhody půjčky Zaplo

Poskytovatel může nahlížet do registru (SOLUS), ale to neznamená, že případný negativní záznam automaticky zamezí půjčce. Půjčku nelze poskytnout žadatelům, kteří jsou v exekuci.

Zaplo půjčka

Společnost Zaplo s.r. o. je poskytovatelem Zaplo půjčky. Společnost se zaměřuje na poskytování krátkodobých a menších půjček před výplatou, takzvaných mikropůjček, půjček rovněž známých pod názvem SMS půjčky. Tento druh půjčky se vyznačuje rychlým vyplacením peněz (v případě Zaplo půjčky je to do 10 minut na většinu bankovních účtů v České republice), velkou schvalovatelností a není požadováno příliš mnoho dokladů a potvrzení.

Profesionální klientská podpora

Profesionální servis a klientská podpora jsou jedním z hlavních cílů společnosti Zaplo. Cílem je spokojenost každého nového či stávajícího zákazníka. Podnikání společnosti Zaplo je postaveno na partnerském vztahu. Záměrem společnosti je půjčovat peníze pouze tak, aby bylo možné bez problémů splatit.

Kdo stojí za společností Zaplo?

Za společností Zaplo stojí evropský kapitál a profesionální managment. Oproti konkurenci nabízí společnost i nadstandardní služby, jako je například možnost si posunout splatnost. Jestliže neradi řešíte vše po internetu, můžete se obrátit i na telefonní podporu, která je k dispozici každý pracovní den od 8 do 20 hodin. Společnost je známá svojí mediální prezentací. Již delší dobu je její tváří "inspektor" Láďa Hruška. Společnost Zaplo Finance s.r.o. se řadí k zakládajícím členům Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů.

Kdo poskytuje půjčku Zaplo?

Obchodní firma: Zaplo s.r.o.

Sídlo: Jankovcova 1037/49, 170 00 Praha 7

Identifikační číslo: 29413575

Právní forma: Společnost s ručením omezeným.

Základní kapitál: 20 000 000 Kč.

Datum zápisu: 25. ledna 2013

Spisová značka: C 205150 vedená u Městského soudu v Praze

 

Kdo je poskytovatelem půjčky?

Zaplo s.r.o. se sídlem Jankovcova 1037/49, 170 00 Praha 7.

Jak vysokou půjčku mohu dostat?

S nebankovní online Zaplo půjčkou lze požádat částku v rozmezí 1000 až 8 000 Kč. První půjčka je zdarma, tudíž z ní neplatíte žádné úroky.

Co musí splňovat žadatel o půjčku?

Každý žadatel o Zaplo půjčku musí splnit následující podmínky:

  • věk 18 – 65 let.
  • Mít zajištěn pravidelný finanční příjem dostačující na splátky.
  •  Trvalé bydliště v České republice.
  •  Nemít záznam v registru dlužníků.
  •  Mít zřízený bankovní účet.

Bez splnění těchto bodů se velmi snižuje pravděpodobnost na získání půjčky.

Na jak dlouho si mohu půjčit?

Doba splatnosti půjčky je volitelná na dobu 7 den do 30 dní. Za poplatek lze vždy splatnost prodloužit.

Mohu zažádat o více půjček najednou?

Bohužel nikoliv, vždy je třeba nejprve splatit předchozí půjčku.

Jaké jsou poplatky za vedení půjčky?

Vedení půjčky zdarma.

Kdy budu mít peníze k dispozici na svém účtu?

Peníze budete mít na bankovním účtu velice rychle. V bankách, kde má společnost účet, je okolo 10 minut od schválení žádosti.

Jaké jsou poplatky za poskytnutí půjčky?

Poskytnutí půjčky je zcela zdarma.

Potřebuji ručitele?

Nepotřebujete, tato půjčka nevyžaduje ručitele.

Musím k žádosti doložit svůj finanční příjem?

Není to nutné, půjčka je bez nutnosti dokládat finanční příjem.

Kontroluje poskytovatel půjčky registry dlužníků?

Ano, poskytovatel půjčky může kontrolovat registry dlužníků (obvykle SOLUS). Záznam v nich může být překážkou v získání půjčky.

Mohu o půjčku žádat i pokud jsem nezaměstnaný?

O půjčku požádat můžete, ale pravděpodobně Vám nebude schválena.

Mohu o půjčku žádat pokud mám exekuci?

Ne, není to možné.

Co mám dělat, pokud mám problémy se splácením půjčky?

Je vhodné neprodleně kontaktovat poskytovatele úvěru a společně hledat řešení vzniklé situace.

Je půjčka Zaplo podvod?

Zkušenosti s půjčkou Zaplo nebo recenze na tuto půjčku je to, co nejspíše na internetu hledáte. Prověřujeme všechny společnosti, které zahrneme do naší nabídky a též dbáme na zkušenosti a recenze stávajících zákazníků. Společnost je regulovaným subjektem, podléhá systematickému dozoru České národní banky. Společnost je rovněž  zakládajícím členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů, je korektní ke svým klientům a mediálně známá. Společnost Zaplo účelově neskrývá žádné informace a veškeré smlouvy jsou transparentně dostupné na její webové stránce.

Podobné půjčky